Julia - životní síla

579

Jednoduché bílé ritualni šaty Julia ozvláštněné ručně malovanou mandalkou Životní síla, neobyčejně obyčejné a s mandalkou jedinečné. Nikdo jiný takovéto mít nebude!

Šaty jsou příjemné a hodí se pro každou chvíli. Když je dáš na sebe, nebudeš je chtít sundat. Nikde netlačí, neukazují příliš mnoho, zakrývají bříško i po větším obědě, hezky vlají kolem nohou při každém kroku, efektně a přitom jemně odhalují Tvá záda. Materiál je tuze příjemný a vyzařují z Tebe magičnost a propojení s přírodou. Šaty mají tenkou látkou, která je lehce průhledná a právě proto je přes srdeční čakru namalovaná zlatá mandalka, aby opticky zakryla co zakrýt má a navíc šatům dodala energii Životní síly 

Živé, radostné, podporující. 

Poselství mandalky:

Jsem v tobě, jsem tebou a jsem tak silná jak jen mi dovolíš... tak jen pojď, sem tu abych tě bezpečně provedla tvou vlastní silou.

Jsem ti oporou i hnací silou... ochráncem i vyzyvatelem... jsem ten kdo nahání strach i pocit bezpečí...

Skrývám se ve tvém nitru. Hýčkej si mě, já budu tebe a kolem nás pole harmonické blaženosti.


  • Skladem
2 112 Kč
Kategorie: Rituální šaty s ručně malovanou mandalkou
 

Jak se o šaty starat? 

 

Šaty můžeš prát v pračce – doporučeno maximálně na 30°C nebo 40°C, ždímání na méně otáček, sušičku nedoporučujeme – ničí životnost vláken. Žehlení většinou není potřeba, pokud na něm trváte, použijte spíše vlažnou žehličku.

 

Materiál:

 

100 % Bavlna

 

Velikost

 

Univerzální.