Něha a harmonie

Vše je tak, jak má být. I v chaosu je jistá krása, harmonie. 

 

S otevřeným srdcem na svět hledíš s láskou, téměř mateřskou, ke všemu živému. 

 

Měkkost. Rozpouštíš se do proudu života s velkou odevzdaností a důvěrou. Plyneš jako řeka, někdy klidná, někdy rozbouřená, ale plyneš. Nepřemýšlíš nad tím, jestli putuješ správným směrem. Cítíš to.

 

 

 

Ladíš se do svého středu, do zdroje. Uprostřed tvé hrudi, tam kde sídlí tvůj květ života, srdce… Tam se na chvíli naciť a načerpej klid. Zaobli ostré hrany ve tvém životě. 

 

 

 

Něha je jako pírko. Jako letmý dotek na tváři. Cítíš jí, když se díváš na lidi, které miluješ. Prostupuje tvým tělem, když jsi svědkem lidské sounáležitosti, otevřených srdcí a obnažených duší. Pohlazení po vlasech, hluboké ticho plné porozumění. Něha. 

 

 

 

Harmonie je jako líbezný tón, který rozvibruje každou buňku tvého těla. Hřejivý pocit uvnitř tvé hrudi. Velká pokora k životu samotnému. Veškerá existence je v dokonalém souladu a vyváženosti. Všechno je dokonalé. 

 

 

 

Tato mandala nese všechny tyto kvality. Bude tě navracet do tvého srdce, do jemnosti a měkkosti. Pohladí tě a podrží tě, kdykoliv to budeš potřebovat. Je tu s tebou a tiše s tebou kráčí životem. Důvěřuje každému tvému kroku. Je tebou a ty jsi jí.

 

poselství k mandalce sepsala Kateřina Hyláková 

autorka všech profi fotek co u mě najdete.

http://www.katerinahyl.com/ 

 

 

Zpět do obchodu