Šťastné manželství

 

 

Jen si to představ, posvátný partnerský svazek v radosti, lehkosti a harmonii. Tato krásná mandalka harmonizuje veškeré vztahové linie. Pozvedává závoje tvých vztahových zákoutí a vymetá pavučinky. A to ať jsi v partnerském, či manželském vztahu a nebo zrovna nejsi. Tričko s harmonizující mandalkou ti pomáhá ladit vztah tvé vnitřní ženy a vnitřního muže na jemnohmotné úrovni. Propojuj se s nimi v podporujícím tričku ještě víc a hledej svou nejskrytější rovnováhu. Vše začíná a končí u tebe samé. Neboj se snít, neboj se chtít ten nejepší vztah pod sluncem. Mandalka šťastného manželství ti bude nejlepším pomocníkem. Její vibrace pomáhá i v době krizí a partnerských nepochopení. Je spousty cest, kudy se dát. Jak společně zářit, růst, tvořit…

 

Tip na rituál pro Tebe:

Předtím, než si tričko poprvé oblékneš, doporučuji si provést drobný rituál ohledně tvých vztahů. Můžeš si zapálit svíčku, vykouřit se vykuřovadlem, pustit hezkou hudbu, udělat si příjemnou atmosféru. Až se budeš cítit, polož si sama sobě několik otázek:

1. Jak se aktuálně cítíš ve vztahu? Pokud ho nemáš, jak se cítíš ohledně vnitřní ženy a muže?

2. Co ti poslední vztahy daly a co ti vzaly?

3. Co se ti ve vztazích opakuje? 

4. Jak by sis to přála mít? 

5. Za co jsi vděčná, co se týče vztahů? Již jsi prožila? Víš, jak chceš? …

 

Ukonči rituál myšlenkami vděčnosti. Na závěr si oblékni své tričko s pocitem na záměr, kvůli ktérému si tě zavolalo. Popros si, ať tě mandalka šťastného manželství a vztahů vibraje na vysoké frekvence harmonie a radosti a tvé vztahy pokvetou stejně jako mandalka na Tvém tričku.

 

Poselství k této mandalce stáhla a sepsala další má milovaná, milovnice a průvodkyně rituály

Tereza Urbanova Missteri

https://instagram.com/_missteri_?utm_medium=copy_link

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...